Výběrové řízení na pronájem bytu

Bytové družstvo Čerčany – Havlíčkova vyhlašuje záměr pronajmout byt:

 Jedná se o pronájem na dobu určitou (1 rok). V případě bezproblémového průběhu nájmu bude nájemní smlouva prodloužena.

Byt 3+1 s příslušenstvím

Havlíčkova 442, obytná plocha 83 m2, 2.NP

Byt je čerstvě po kompletní rekonstrukci. Součástí vybavení bytu je nová kuchyňská linka včetně vařiče a dále vestavěné skříně. Příslušenstvím bytu je lodžie orientovaná na západ a 2 sklepní kóje.

Minimální výše nájemného je stanovena na 150 Kč/m2/měsíc.

Kromě nájemného jsou součástí pravidelných měsíčních plateb zálohy na služby ve výši cca 3.500 Kč. Platba za odpad je účtována odděleně 1x ročně a závisí na aktuálních cenách stanovených obcí a počtu osob v objektu.

Platba za elektrickou energii není součástí poplatků, nájemce bude po dobu trvání nájemní smlouvy přihlášen jako odběratel elektrické energie.

Po nájemci bude vyžadována vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, splatná při podpisu nájemní smlouvy.

Byt je k dispozici od 1.3.2020 nebo dle dohody. Prohlídka bytu po domluvě, byt je pro účely prohlídek již k dispozici.

Zájemci mohou za účelem získání bližších informací kontaktovat Ing. Winklera (Havlíčkova 442, tel. 728 332 213, lwinkler@centrum.cz) nebo Mgr. Jiřího Pinkase (Havlíčkova 442,  tel. 721137684, pinkas@jh-inst.cas.cz.

 Podmínky výběrového řízení:

Účastník potvrdí svůj zájem o účast ve výběrovém řízení e-mailem na adresu bloka@email.cz , nejpozději do neděle 23.2.2020. Součástí zprávy budou kontaktní údaje účastníka (jméno, příjmení, datum narození, adresa trvalého pobytu, telefon), zájemce může též připojit další údaje o své osobě a osobách, které s ním mají bytovou jednotku užívat.

Výběrového řízení proběhne dne 26.2.2020 od 18:00 v sídle družstva (kancelář BD, Havlíčkova 441, Čerčany, 1.NP). Zájemce se dostaví k osobnímu pohovoru a odevzdá zalepenou papírovou obálku s jedním listem papíru, na kterém bude uvedena jím nabízená částka měsíčního nájemného v Kč/m2, a jméno zájemce.

  • Vítěze výběrového řízení vybere ze zájemců představenstvo BD, přičemž výše nájmu je jedním, nikoliv jediným z hledisek výběru budoucího nájemníka.

  • Účastníci výběrového řízení budou o výsledcích informováni v nejkratším možném čase

  • Představenstvo bytového družstva si vyhrazuje právo uspořádat 2. kolo výběrového řízení nebo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

 

Bytové družstvo Čerčany – Havlíčkova

Lukáš Winkler

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *